پردیس بنت الهدی صدر رشت

اطلاعیه فوری و مهم پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته (در خصوص زمان بندی ثبت نام و مدارک مورد نیاز ثبت نام)

به اطلاع کلیه پذیرفته شده گان دانشگاه فرهنگیان می رساند زمان ثبت نام و انجام مصاحبه طبق زمان بندی اعلام شده در سایت اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان می باشد که داوطلبین موظفند براساس زمان بندی اعلام شده به این پردیس مراجعه نمایند. ضمنا داوطلبین پذیرفته شده پس از وارد نمودن اطلاعات ثبت نام خود در سامانه، طبق جدول اطلاعیه قبلی به صورت حضوری با همراه داشتن مدارک لازم به پردیس محل قبولی خود مراجعه نمایند. لازم به ذکر است عدم مراجعه درمهلت مقرر جهت ثبت نام به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشجویان کارشناسی پیوسته:

 1. اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن (2 نسخه)
 2. اصل کارت ملی و تصویر از روی و پشت آن (2 نسخه)
 3. اصل مدرک دیپلم (گواهی پایان تحصیلات متوسطه ) و تصویر آن (2 نسخه)
 4. اصل کارنامه دوره سه ساله ی متوسطه نظالم جدید که نمرات کتبی و معدل کل در آن درج شده و به مهر و امضا مدیر دبیرستان و آموزش وپرورش منطقه مربوطه ،ممهور شده است. (2 نسخه)
 5. اصل و تصویر گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی و یا گواهی آن که تا تاریخ 139۹/06/31 اخذ شده باشد. (2 نسخه)
 6. 6 قطعه عکس4*3 پشت نویسی شده (ترجیحا عکسی که جهت ثبت نام در سازمان سنجش گرفته شده باشد.
 7. 2 عدد کاور A4 
 8. یک عدد پوشه بهمراه گیره 15 سانتی
 9. دفترچه بیمه ( در صورت دارا بودن)
 10. زمانبندی مصاحبه در پیوست ها موجود می باشد. بر اساس زمانبندی مراجعه فرمایید.

 

 • توجه : در صورت ناقص بودن مدارک فوق الذکر از ثبت نام شما معذوریم.

 

کات مهم :

براساس  دستورالعمل های کنترل و مراقبت بهداشتی کرونا ویروس همراه داشتن لوازم تحریر ، دستکش ، ماسک  و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه الزامی می‌باشد.

داوطلبانی که حافظ کل قرآن ، برگزیدگان مسابقات بین المللی قرآن ، نخبگان علمی – مهارتی ، مخترعان ، مبتکران ، برگزیدگان المپیادهای علمی می باشند با ارائه اصل مدارک و فتوکپی آن در روز تشکیل پرونده و مصاحبه می توانند از امتیازات نخبگان استفاده نمایند.(مدارک مربوط به نخبگان علمی ،بدون مهر برجسته بنیاد ملی نخبگان فاقد اعتبار است.)

براساس جدول تعرفه های آزمون سراسری، موضوع مصوبه هئیت محترم وزیران در جلسه مورخ 2 بهمن 98 به شماره ابلاغی 122128/ت 56918 هـ مورخ 6 بهمن 98، هر یک از داوطلبان معرفی شده با رعایت موارد فوق، مبلغ چهارصد و شصت هزار ریال (460.000 ریال ) به صورت علی الحساب به شماره شبای IR880100004052031203535632 و شناسه واریز 311031252127552019902305070001 به نام خزانه بانک مرکزی ،واریز نموده و اصل فیش واریزی را در زمان تشکیل پرونده به متصدی مربوطه تحویل نمایند.

توجه : از داوطلبانی که فاقد شرایط اختصاصی آموزش و پرورش بوده و بدون توجه به ضوابط اعلام شده اقدام به انتخاب رشته نموده اند مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیتهای عمومی به عمل نخواهد آمد، بنابراین ، این گونه داوطلبان از واریز مبلغ مزبور خودداری نمایند. بدیهی است مبلغ واریزی برگشت داده نمی شود.

از معرفی شدگانی مصاحبه اختصاصی به عمل خواهد آمد که دارای شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و (بخش پیوست ها) آزمون سراسری سال 1399 و اطلاعیه های اصلاحی بعدی سازمان سنجش آموزش کشور (کسب نمره علمی کل6500 و بالاتردر زیرگروه گروه آزمایشی مربوط برای مجاز شدن برای انتخاب رشته، داشتن حداقل معدل کل 14در دوره متوسطه ی دوم (معدل سه پایه اول، دوم و سوم)، برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی،داشتن حداکثر سن 24 سال تمام در بدو ورود به دانشگاه (1 مهر 75 به بعد) و ...) باشند. در غیر این صورت انجام مصاحبه علمی-تخصصی، منتفی خواهد بود.

تبصره ): حداقل معدل و حداکثر سن، تحت هر شرایطی تغییر نخواهد کرد.

 معرفی شدگانی که مبتلا به کووید  19 شده و درحالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که درطول مدت  انجام مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی  آنان، توسط والدین متقاضی و یا وکیل قانونی به اداره کل آموزش وپرورش استان معرفی شده، ارائه شود، مصاحبه از این گونه متقاضیان، حداکثر با گذشت یک ماه از آخرین روز مصاحبه، درصورت تأیید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش، در همان استان صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر متقاضیان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر،اقدامی میسر نخواهد بود.

ویژگی های جسمانی معرفی شدگان چند برابر توسط پزشک معتمد واجد شرایط آموزش و پرورش، صرفاً در مهلت مقرر در زمان انجام مصاحبه، باید مورد تأیید قرار گیرد. در غیر این صورت انجام مصاحبه امکان پذیر نخواهد بود. 


نظرات کاربران