پردیس بنت الهدی صدر رشت

پیام ریاست پردیس شهید بنت الهدی صدر رشت در پی شهادت دکتر فخری زاده

بسم رب شهداء و الصدیقین
خبر ترور ناجوانمردانه دانشمند برجسته کشور و رئیس فقید سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شهید دکتر محسن فخری زاده، توسط عوامل رژیم منحوس صهیونیستی و سازمان های تروریستی موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.
 شهید دکتر محسن فخری‌زاده یکی از مدیران خلاق و برجسته این مرز و بوم بود که نقش بسزایی در ارتقاء توان دفاعی کشور داشت و ناجوانمردانه مورد هجوم تروریست‌های بزدل قرار گرفت و به شهادت رسید.
اینک که با غم و اندوه فراوان در فراق این دانشمند شهید نشسته‌ایم، اطمینان داریم که خون به ناحق ریخته شده این شهید عزیز پایه‌های لرزان استکبار و صهیونیسم را لرزان‌تر از پیش خواهد کرد. جنایتکاران صهیونیست و همدستان دور و نزدیکشان غافلند که تلاش برای ایجاد توقف در مسیر بالندگی  علمی و فتح قله‌های دانش ایران اسلامی راه به جایی نخواهد برد و بدون شک کارنامه درخشان و سراسر شور و حماسه این دانشمند برجسته الگوی بارز شجاعت، اخلاص، ایمان و ایثار برای نسل جوان امروز و فردای ایران بزرگ خواهد بود.
اینجانب شهادت این دانشمند انقلابی را محضر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، جامعه علمی به ویژه دانشمندان صنعت هسته ای و دفاعی کشور، مردم شهیدپرور و خانواده محترم شهید دکتر محسن فخری زاده تسلیت گفته و برای این شهید عزیز همنشینی با سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برای بازماندگان صبر جزیل از درگاه ایزد منان مسالت دارم. 
کرامه ثاقبی سعیدی
«سرپرست پردیس شهید بنت الهدی صدر رشت»


نظرات کاربران